BİLGİLENDİRME: ÜCRETSİZ DENEME HESABI 24 SAAT Geçerli bir deneme hesabı oluşturabilir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz!...

IPTV BAYi

İPTV BAYİLİK SİSTEMİ NEDİR?

 

Bayilik sistemine dahil olduğunuzda size ait bir iptv kontrol paneli hesap bilgileri açılır. Size açılan panelden kullanıcı açar satışlar yapabilirsiniz. Yayınlar ile ilgili birşey yapmanıza gerek yoktur. Kullanıcı arayüzü ile iptv panelden gerekli işlemleri yapabilirsiniz.  Bayilik aldığınızda  iptv satış oranınıza göre ek bir gelir veya yüksek satış hacmi gerçekleştiriyorsanız ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz.

 

BAYİLİK SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?(IPTV RESELLER)

 

IPTV Bayilik sistemi kredi tabanlı çalışan bir sistemdir. Aldığınız kredi miktarı kadar satış yapabilirsiniz. Krediniz bittiğinde yeni kredi için ödeme yapmanız gerekmektedir. iptv panel kullanımı hakkında size her türlü teknik desteği sağlıyoruz. Siz yoksanız 1 eksiğiz. Satış partnerimiz olmak ister misiniz?

 

Başlangıç için yüksek bir fiyat talep etmiyoruz. Size vereceğimiz kontrol paneline giriş yaparak kullanıcılarınızı yönetebilirsiniz.

 

 

 

İPTVHDSERVER Bayimiz olduğunuzda Nasıl bir yetkiye sahipsiniz?

 

  •   Yeni kullanıcı açabilirsiniz.

 

  •   Süresi biten iptv hesaplarını uzatabilirsiniz. Müşteri bilgilerini görebilirsiniz.

 

  •   Geçici olarak  kullanıcı hesaplarını Bloke edebilirsiniz.

 

  •   Müşterilerinize 24 saat süreli  test yayını açabilirsiniz. ( Panele giriş yapıp  6 aylık veya 12 aylık olacak şekilde seçenekli paketlerden açabilirsiniz )

 

  •   Mag Cihazlar için kullanıcı açabilir, Erişim bilgilerini görebilirsiniz.

 

  •   Süresi biten müşterilerinizin hesabını uzatabilirsiniz.

 

  •   Tüm cihazlar için 24 saat test verbilirsiniz.

 

  • Paneli kullanmayı bilmiyorsanız size konu ile ilgili eğitim vereceğiz.

 

MAG 250, 254 Cihaz, VLC Player, Simple Destegi, IPTV Reseller Panelinizden Kredi Yukleyerek Özel İndirim Uygulanır ve Dilediginiz Kadar MAG Cihazlari icin Hesap Acip veyada Bilgisayardan izlemek icin Lines Hesabi Acabilir Tum Musterilerinizi Kontrol ve Takip Edebilirsiniz

 

Destek
Android Tablet, Telefon ve Set-Box Desteği
IOS ve Apple Uyumluluk
Samsung Smart TV Desteği
LG Smart TV
İletişim
Skype: iptvhdserver
Whatsapp: +380 99-655-49-80

ÖDEME YÖNTEMLERİMİZ